zabawa1

Imprezuj z nami

UBAW JAK U CIOCI NA IMIENINACH

Zapraszamy do organizowania imprez w niezwykłym klimacie, który gwarantuje Karczma Karkonoska. Nasze kelnerki gwarnatują znakomitą obsługę, a szef kuchni to prawdziwy czarodziej, który specjalizuje się zarówno w daniach kuchni regionalnej, staropolskiej jak i europjeskiej. Na specjalne uroczystości zapewnimy Państwu indywidualne i wykwintne menu.

tort1

Wesela

DUŻE I MAŁE

Jeśli wesele regionalne to z przytupem. Zapewniamy przyjęcie weselne, które będzie huczne, kolorowe i obfite. Nasza weselna tradycja przekazywana z dziada pradziada jest wciąż żywa, a  zabawa zawsze trwa do białego rana albo jeszcze dłużej.

komunia1

Komunie i Chrzciny

Z TRADYCJĄ ZA PAN BRAT

I Komunia Św. to wyjątkowy dzień zarówno dla dziecka jak i rodziny. Pozostawia on na długo wspomnienia, dlatego warto zadbać o to, aby były one jak najpiękniejsze.

Chrzest to szczególne wydarzenie dla rodziców nowego członka rodziny, a także najbliższych krewnych. W naszej karczmie organizujemy chrzciny w formie kameralnej, jak i większej uroczystości. Dołożymy wszelkich starań, aby ten dzień pozostawił w Państwa pamięci najpiękniejsze wspomnienia.

event1

Eventy

NIE TYLKO FIRMOWE
Nasze dwie sale restauracyjne wraz z profesjonalnym szefem kuchni i nienaganną obsługą  to idealne rozwiązanie dla firm poszukujących komfortowego miejsca do zorganizowania:
  • imprezy integracyjnej
  • konferencji
  • bankietu
  • wieczoru świątecznego
  • szkolenia
urodziny1

Urodziny

OSIEMNASTKA W KARCZMIE

Jubilacie możesz wynająć całą karczmę lub jedną z sal restauracyjnych w dowolnym dniu tygodnia. Mamy świetne tradycyjne i regionalne menu, możemy również zaproponować dania kuchni europejskiej. Podejmiesz swoich Gości wyśmienitymi przekąskami, możesz też zaprosić babcie lub ciocie na kolację „zasiadaną”. Przygotujemy menu jakie tylko zapragniesz.

ZAREZERWUJ STOLIK

Chcesz zarezerwować stolik?

Zadzwoń  075 717 21 22

1 Maja 11a, 58-580 Szklarska Poręba

Poniedziałek – Piątek: 12:00 – 22:00

Weekendy: 10:00 – 22:00

Kontakt z restauracją: (75) 717 21 22

2022 Karczma Karkonoska. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Strona wykonana przez